Ben 30 yaşlarında kzıların hemen beğeneceği bir genç erkeğim. Çoğu zaman bakışlarımla bile 100 meterden bir kızın vücuna dukunabilir ve orgazm olabilirim. Yine böyle aklımdan geçmeyen bir günde bir lise öğrencisi kızla tanıştım mesleğim fotoğrafçı olduğu için böyle durumlarla sürekli karşılaşırdım.

Genç kız resim çektirmek için stüdyoma geldi. Önce nasıl resim çektirmek konusunda bana danışmaya çalıştı. Bende nasıl rahat edebilecekseniz öyle çektiriniz diyerek kendisine yardımcı oldum. resmi çektirdikten sonra birde çıplak resim çektirmek istediğini söyledi. Ben çok şaşırmıştım.

Hemen stüdyo kapısını kapatarak soyunmasını söyledim. Bir çırpıda soyundu ve küçücük göğüsleri daracık bacak arasını görmekle şaşkına döndüm. Resmini ektikten sonra kimselere göstermememi söyledi. Bende kendisine söz verdim. Çünkü bana güvenmesini sağlamam gerekir diye düşündüm. Daha sonra kendisini nasıl gördüğümü sordu. Bende bunu söyleyemem ama isteseniz size anlayacağınız dilden cevap vereyim dedim.

Daha sonra bende soyunarak karşısına getim. Yavaşça eğilerek yarağımı emmeye başladı. Adeta çıldırmak üzereydim. Boşalmamak için kendimi zor tutuıyordum. Daha sonra onun şeftali büyüklüğündeki memelerini emmeye başladım. İniltisi neredeyse sokakta duyulacaktı. Ağzını kapatıp bir hamlede arkasına geççtim.

Sikimin ucunu küçücük amcığına sürdüğümde karşı koydu sakın içine sokmayı düşünme daha erken dedi. O engel çıkardıkça ben daha fazla istemeye başladım. Ancak küçük göt deliğinden kocaman kalın yarağımı sokmaya çalıştım zor bela girdi. Ama öyle bir bağırdı ki anlatamam...

Göt deliğinde boşaldığımda yere yığıldı. Yaklaşık yarım saat eli bacaklarının arasından çıkmadı. Bu şeklde kendisiyle samimi bir diyalog kurduk onun sayesinde yaklaşık dört liseli kız arkadaşını sikmeye başladım. Bu halen devam ediyor. İlk defa bunu sizlerle paylaştım. Hayatımın en güzel dakikası olan bu günü aslam unutamıyorum.......Gönderen: Starman