2002 senesinde, arkadaşlarımla tatile gitmiştim. bi tur vasıtası ile gittiğim için aynı otobüs ile o otelde kalıcağımız insanlarda vardı. ben giderken 38 yaşında bi bayanla tanıştım. muhabbet ettik. sabaha kadar muhabbetimizde saatler ilerledikçe derinleşti ve bu muhabbete 17 yaşındaki kızı da katıldı.

yolculuk bitti ve otele yerleştik. gün içi havuzda ve dışartda beraberdik anne ve kızla.bi akşam bar dönüşnde kızı bana aşkını itiraf etti. ve o akşam otelin barında gece 3 e kadar alkol aldım ve kız da benle beraber içiyordu. sonra uykumuz geldiği için odalarımıza çekilmeye karar verdik. odalarımıza giderken önce bizim odaya gittik beni yatağa yatırdı alkollü olduğum için. ve başımda oturdu. bende dayanamadan direk dudaklarına yapıştım. ben öptükçe o daha beter öpüyordu.sonra üstünü ellerimle çıkardım göğüsler mükemmeldi, zaten tangayı gördüğüm an, benim bittiğim an oldu. kızı sabaha kadar siktim. önce götten girdim, ben götten vurdukça deliler gibi inleyip, kafasını sağa-sola saalıyordu. zevkten adeta kudurmuştu. o gece sabaha kadar götten, amdan şikiştik. ettesi gün hiç bişey olmamış gibi normal eğlenmemize devam ettik.ama nerden bileyim kızın annesine anlatacağını. 1 gün sonra annesi beni kendi odalarına davet etti. annesi dul olduğu için saman alevi gibi yanıyordu ve bunu farkediyordum.

yemekten sonra annesi sigara almak için dışrı çıktı ve bende odama gitmek için dışarı çıktım. annesi bana kızıyla yaptıklarımı bildiğini söyledi ve beni bi korku sardı. ama annesinin niyetide bozuktu. bizim odaya geldik,

arkadaşlarımı bi bahane ile dışarı çıkarttım. annesi ile oda da konuşurken annesi birden bire dudaklarıma yapıştı, benim malı okşadı ve at yaraağı gibi kalın olan yarrağı görünce dayanamadı ağzına aldı. ve annesi ile2-3 saat sikiştik. ben annesinin yanan amına vurdukça, sik beni, sik beni diye inliyordu.ve ertesi günün sabahında öörendimki ben anasını sikerden, bizim hüseyinle sinan kızını sikiyormuş.

ve ogünden sonra haftada 1 hem anasını, hem kızını ayrı ayrı sikiyom. şimdi sıra geldi anası ve kızıyla grup yapmaya.kendine benim gibi ateşli erkek arayan kızlara yada ana kızlara açığım.analarını ve kızlarını aynı anda sikebilirim :) bafitren@hotmail.comGönderen: ÇILGIN TRADER